Polish Lady Fromager

Polskie sery są dobre, bo są dobre i polskie 🙂

Dzień dobry, cześć i czołem!

Mam na imię Asia i zajmuję się… serem. Opowiadam o serze, ser sprzedaję, promuję polskie sery i paruję je – z innymi serami, z niekonwencjonalnymi dodatkami oraz z alkoholem. Należę do Zrzeszenia Żuławskie Smaki, dzięki któremu rozwinęłam swoją pasję i uczyniłam ją sposobem na życie. Ciągle uczę się czegoś nowego, pozostając w stałym kontakcie z zagranicznymi przyjaciółmi – fromażerami z całej Europy (i nie tylko).

Największym uczuciem i przywiązaniem darzę oczywiście sery Pomorskie – Króla Żuław Werderkäse oraz księcia Skarszew – Szenekera, ale fascynują mnie sery ze wszystkich zakątków Polski. Dążę do tego, żeby spróbować wszystkich, a kiedy już się tak stanie, to… „chwilo trwaj, bo jesteś piękna”! Możecie mnie spotkać wszędzie tam, gdzie obecne są Żuławskie Smaki – na Jarmarku Żuławskim w CH Osowa, latem w Sklepach Cynamonowych w Malborku oraz na licznych festiwalach kulinarnych, w których bierzemy udział jako Zrzeszenie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o regionalnych serach, chcesz je zamówić do swojej restauracji lub do sklepu, myślisz o zaproszeniu nas na swoje wydarzenie albo po prostu chcesz pogadać o serze – pisz śmiało!

Pozdrawiam SERdecznie,
Joanna Zarembska

Polish Lady Fromager
fromazerka@gmail.com
tel: 888 354 285