Nasi partnerzy

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie

Działalność i rozwój Zrzeszenia „Żuławskie Smaki” nie byłyby możliwe, gdyby nie wsparcie naszych partnerów. Pragniemy serdecznie podziękować restauracjom, hotelom, galeriom handlowym, sieciom delikatesów, supermarketów oraz wszystkim zaprzyjaźnionym producentom i organizatorom wydarzeń kulinarnych. To dzięki Państwu możemy promować lokalne specjały wśród tak szerokiego grona odbiorców!

Jako Zrzeszenie współpracujemy nie tylko z lokalnymi producentami, ale również z licznymi organizacjami i firmami zaangażowanymi w naszą misję, która ma na celu propagowanie zdrowej żywności. Szczególne podziękowania należą się CH Osowa, bo to właśnie dzięki uprzejmości tego centrum handlowego możemy co miesiąc organizować nasz autorski Jarmark Żuławski. Dziękujemy również  CH Madison, Galerii Przymorze i Galerii Zaspa, które umożliwiły nam (w gorącym okresie przedświątecznym) zorganizowanie jarmarków i stoisk Bożonarodzeniowych w przestrzeni sklepowej. Poza Jarmarkami spotkać nas można na stoiskach sezonowych w Trójmieście, na Mierzei Wiślanej i w Malborku. Stale współpracujemy także z siecią supermarketów Piotr i Paweł, delikatesami Nowak, delikatesami Gadus oraz z wieloma innymi sklepami z regionalną żywnością na terenie całego Pomorza oraz w… Anglii!

Chętnie bierzemy udział w wydarzeniach kulinarnych, na które zapraszani jesteśmy zarówno jako wystawcy, jak i specjaliści – w dziedzinie regionalnej żywności. Współpracujemy także z hotelami i restauracjami, w których nasze specjały stają się półproduktami – składnikami wykwintnych dań i przekąsek.